gotowa spółka kupię

  • Kupię spółkę z 2013

    Pytanie do eksperta: Czy zakup spółki z 2013 roku się opłaca? Odpowiedź eksperta:Im dłuższy okres od rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym tym lepiej. Odpowiedź na to pytanie wydaje się być prosta: oczywiście, że zakup z 2013 roku się opłaca. Dlaczego to tak oczywiste? Postaram się wyjaśnić przedstawiając zalety tego rozwiązania.   Jedną z zalet…