Wirtualne biuro

Wirtualne biuro w Warszawie lub Krakowie

W naszej ofercie posiadamy w pełni wyposażone wirtualne biuro w centrum Warszawy lub Krakowa.
Swoim klientom dajemy możliwość tworzenia indywidualnych pakietów spośród oferowanych usług.

Usługi wirtualnego biura już od 79 zł

Po szczegółową wycenę zapraszamy do kontaktu.

Telefon: +12 442 02 61+22 201 07 05
SMS: 660 022 488

E-mail: kontakt@in-nova.pl

Oferowane usługi

Adres rejestrowy dla firmy
Nasze biuro posiada siedzibę w prestiżowej lokalizacji - w centrum Warszawy. Klientom umożliwiamy założenie firmy pod tym adresem oraz posługiwanie się nim w swoich materiałach firmowych, reklamowych do bieżącej działalności oraz do kontaktu z urzędami.
Skanowanie korespondencji
Klienci mogą skorzystać z rozwiązania jakim jest skanowanie otrzymanej korespondencji oraz przesłanie na wskazany adres e-mail.
Powiadomienia o korespondencji
Decydując się na nasze wirtualne biuro Klienci otrzymują powiadomienia o otrzymanej korespondencji co pozwala im być na bieżąco w otrzymywaną pocztą.
Strefa Pracy
Klienci w ramach dodatkowej usługi mogą skorzystać z rozwiązań "Strefy Pracy", która daje dostęp do możliwości wynajęcia sal konferencyjnych, wynajęcia biurek na godziny, dostępu do internetu oraz możliwością korzystania z urządzeń biurowych.

Dlaczego warto wybrać Nasze wirtualne biuro?

Wybór naszego wirtualnego biura to gwarancja bezpiecznego i efektywnego prowadzenia firmy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze administracyjno-biurowej oraz dobrze wypracowanym relacjom z urzędami. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo znacząco usprawnić działalność swojej firmy, jednocześnie redukując miesięczne koszty. Nasze wirtualne biuro to optymalne rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących profesjonalnej i oszczędnej alternatywy dla tradycyjnych biur, co pozwala skupić się na rozwoju biznesu, a nie na formalnościach administracyjnych.
Oddzwonimy
Zamów rozmowę!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.