Kadry i Płace

Kadry i płace

Prowadzenie pełnej dokumentacji pracowników należy do zadań czasochłonnych, żmudnych i męczących, ale jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy, która zatrudnia pracowników. W celu odciążenia pracowników kadr, ale również budżetu przedsiębiorstw, nasza firma oferuje świadczenie usługi kadrowo-płacowej dla innych firm. Z doświadczenia wiemy, że opcja ta jest bardzo pomocna i cieszy się wielkim zainteresowaniem zarówno małych jak i dużych firm.

Oferujemy pomoc w przygotowaniu oraz złożeniu nowego pliku JPK_VDEK.
Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Telefon: +12 442 02 61+22 201 07 05
SMS: 660 022 488

E-mail: kontakt@in-nova.pl

NOWA WERSJA PANELU KLIENTA JEST JUŻ DOSTĘPNA    

Opis usługi

Oferta usług w zakresie kadr
Naszym klientom oferujemy usługi z zakresu kadr, które pomogą im dopełnić obowiązków związanych z zatrudnieniem pracowników. W zakres obsługi kadrowej wchodzą m.in. takie usługi jak prowadzenie akt osobowych pracownika, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, sporządzanie dokumentów dotyczących nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do ubezpieczeń w ZUS, przygotowywanie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników, prowadzenie ewidencji czasu pracy, prowadzenie dokumentacji BHP, archiwizację kartotek byłych pracowników.
Oferta usług w zakresie płac
Usługi płacowe oferowane przez naszą kadrę specjalistów pozwalają zadbać o kwestie związane z wynagrodzeniem pracowników. Oferujemy m.in. comiesięczne naliczanie płac w pełnym zakresie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulacjami firmy, sporządzanie list płac, zbiorówek oraz raportów służących do księgowania wynagrodzeń, przygotowywanie dokumentacji i rozliczeń dla ZUS, GUS, US, PFRON, naliczanie składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne dla każdego pracownika, wystawianie zaświadczeń o zarobkach, rozliczanie czasu pracy i nieobecności pracowników.
Dlaczego warto z nami współpracować?
Obsługa kadrowo-płacowa charakteryzuje się terminowym wypełnianiem obowiązków związanych z administracją pracowniczą. Dodatkowo mogą Państwo liczyć na przygotowanie oferty dopasowanej do potrzeb działalności. Współpraca z nami umożliwia również znaczną redukcję kosztów oraz daje gwarancję poufności wrażliwych danych pracowniczych i finansowych. Klientom naszego biura zapewniamy pomoc wykwalifikowanej kadry specjalistów.

Warto wiedzieć

Czy można nawiązać współpracę wyłącznie w zakresie kadr i płac?
Nawiązanie współpracy w zakresie obsługi kadrowo-płacowej nie wymaga powierzenia nam księgowości firmy. Klienci mogą skorzystać z usługi kadrowo-płacowej bez nawiązywania stałej współpracy księgowej. Pragniemy jednak zaznaczyć, ze powierzenie księgowości, kadr i płac, a także podatków jednemu biuru rachunkowemu stanowi znaczne ułatwienie dla przedsiębiorcy.
Zaświadczenia dla pracowników
Nasze biuro rachunkowe In-nova oferuje kompleksową pomoc w zakresie przygotowania zaświadczeń dla pracowników (zaświadczenie o zarobkach, zaświadczenie o zatrudnieniu, zaświadczenie o niezdolności do pracy itp.)
Elastyczna oferta usług
Swoją ofertę staramy się dopasować do potrzeb klienta. Nie narzucamy sztywnych pakietów wymuszających płacenie za usługi, których przedsiębiorca nie potrzebuje. U nas płaca Państwo za faktycznie wykonaną pracę, bo to Państwo decydują o usługach, jakie będziemy świadczyć w ramach współpracy. Gwarantujemy kompleksowe doradztwo w zakresie dobory odpowiedniej oferty.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Nasi eksperci odpowiedzą na każde Państwa pytanie oraz przedstawią szczegóły oferty.