Kadry i Płace

Kadry i płace

Prowadzenie pełnej dokumentacji pracowników należy do zadań czasochłonnych, żmudnych i męczących, ale jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy, która zatrudnia pracowników. W celu odciążenia pracowników kadr, ale również budżetu przedsiębiorstw, nasza firma oferuje świadczenie usługi kadrowo-płacowej dla innych firm. Z doświadczenia wiemy, że opcja ta jest bardzo pomocna i cieszy się wielkim zainteresowaniem zarówno małych jak i dużych firm.

Oferujemy pomoc w przygotowaniu oraz złożeniu nowego pliku JPK_VDEK.
Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Telefon: +12 442 02 61+22 201 07 05
SMS: 660 022 488

E-mail: kontakt@in-nova.pl

NOWA WERSJA PANELU KLIENTA JEST JUŻ DOSTĘPNA    

Opis usługi

Oferta usług w zakresie kadr
Naszym klientom oferujemy usługi z zakresu kadr, które pomogą im dopełnić obowiązków związanych z zatrudnieniem pracowników. W zakres obsługi kadrowej wchodzą m.in. takie usługi jak prowadzenie akt osobowych pracownika, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, sporządzanie dokumentów dotyczących nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do ubezpieczeń w ZUS, przygotowywanie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników, prowadzenie ewidencji czasu pracy, prowadzenie dokumentacji BHP, archiwizację kartotek byłych pracowników.
Oferta usług w zakresie płac
Usługi płacowe oferowane przez naszą kadrę specjalistów pozwalają zadbać o kwestie związane z wynagrodzeniem pracowników. Oferujemy m.in. comiesięczne naliczanie płac w pełnym zakresie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulacjami firmy, sporządzanie list płac, zbiorówek oraz raportów służących do księgowania wynagrodzeń, przygotowywanie dokumentacji i rozliczeń dla ZUS, GUS, US, PFRON, naliczanie składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne dla każdego pracownika, wystawianie zaświadczeń o zarobkach, rozliczanie czasu pracy i nieobecności pracowników.
Dlaczego warto z nami współpracować?
Obsługa kadrowo-płacowa charakteryzuje się terminowym wypełnianiem obowiązków związanych z administracją pracowniczą. Dodatkowo mogą Państwo liczyć na przygotowanie oferty dopasowanej do potrzeb działalności. Współpraca z nami umożliwia również znaczną redukcję kosztów oraz daje gwarancję poufności wrażliwych danych pracowniczych i finansowych. Klientom naszego biura zapewniamy pomoc wykwalifikowanej kadry specjalistów.

Warto wiedzieć

Czy można nawiązać współpracę wyłącznie w zakresie kadr i płac?
Nawiązanie współpracy w zakresie obsługi kadrowo-płacowej nie wymaga powierzenia nam księgowości firmy. Klienci mogą skorzystać z usługi kadrowo-płacowej bez nawiązywania stałej współpracy księgowej. Pragniemy jednak zaznaczyć, ze powierzenie księgowości, kadr i płac, a także podatków jednemu biuru rachunkowemu stanowi znaczne ułatwienie dla przedsiębiorcy.
Zaświadczenia dla pracowników
Nasze biuro rachunkowe In-nova oferuje kompleksową pomoc w zakresie przygotowania zaświadczeń dla pracowników (zaświadczenie o zarobkach, zaświadczenie o zatrudnieniu, zaświadczenie o niezdolności do pracy itp.)
Elastyczna oferta usług
Swoją ofertę staramy się dopasować do potrzeb klienta. Nie narzucamy sztywnych pakietów wymuszających płacenie za usługi, których przedsiębiorca nie potrzebuje. U nas płaca Państwo za faktycznie wykonaną pracę, bo to Państwo decydują o usługach, jakie będziemy świadczyć w ramach współpracy. Gwarantujemy kompleksowe doradztwo w zakresie dobory odpowiedniej oferty.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Nasi eksperci odpowiedzą na każde Państwa pytanie oraz przedstawią szczegóły oferty.
Oddzwonimy
Zamów rozmowę!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.