Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe świadczone przez IN-NOVA to profesjonalne usługi, które obejmują aspekty działalności gospodarczej. Swoje usługi kierujemy również do osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

Oferujemy pomoc w przygotowaniu oraz złożeniu nowego pliku JPK_VDEK.
Zainteresowanych prosimy o kontakt:

Telefon: +12 442 02 61+22 201 07 05
SMS: 660 022 488

E-mail: kontakt@in-nova.pl


Jesteśmy biurem, które znajduje się w rejestrze Krajowej Izby Doradców Podatkowych jako podmiot uprawniony do udzielania porad podatkowych.

Opis usługi

Dlaczego warto nam zaufać?
Od wielu lat świadczymy usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Pragniemy zaznaczyć, że nasze grono ekspertów podatkowych składa się z doświadczonych osób, które każdego dnia aktualizują swoją wiedzę na temat obowiązującego prawa podatkowego. Pozwala do na dobór najkorzystniejszego rozwiązania zmierzającego do bezpiecznej optymalizacji podatkowej.
Zakres naszych usług
W zakres usług doradztwa podatkowego wchodzą:
- bieżące doradztwo podatkowe
- analiza podatkowa umów i projektów
- sporządzanie wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych
- sporządzanie opinii prawnopodatkowych
- reprezentacja przed organami podatkowymi
- obsługa kontroli podatkowych
- sporządzanie skarg, zażaleń,
- sporządzanie zeznań rocznych, deklaracji podatkowych.
Koszt usługi
Nasze biuro rachunkowe stara się pomóc klientów w najkorzystniejszy możliwy sposób w oparciu o przepisy prawa podatkowego. Cena usługi uzależniona jest od zakresu konsultacji podatkowej, dlatego staramy się indywidualnie wyceniać porady dla naszych klientów.

Warto wiedzieć

Dostępne formy współpracy
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy klienci mają możliwość osobistego spotkania z naszymi specjalistami podatkowymi. Z tego powodu konsultacje w naszym biurze odbywają się telefonicznie(rozmowa z naszym specjalistom), stacjonarnie (na spotkaniu w biurze), e-mailowo (korespondencja z naszym ekspertem), za pośrednictwem Skype (połączenie się w wybranym terminie z doradcą podatkowym).
Czy można skorzystać z jednorazowej porady bez nawiązania stałej współpracy?
Klienci naszego biura rachunkowego w cenie usługi mają szeroki zakres usług podatkowych. Pragniemy zaznaczyć, że oferujemy również usługi podatkowe dla osób, które nie chcą nawiązać z nami stałej współpracy w zakresie księgowości. Konsultacja podatkowa wyceniana jest indywidualnie przez naszego doradcę po zapoznaniu się z zakresem porady.
Wyprowadzenie zaległości podatkowych
Klienci naszego biura otrzymują kompleksową pomoc w przypadku wystąpienia zaległości podatkowych. Na życzenie klienta przeprowadzimy kontrolę prowadzonej dokumentacji księgowej oraz pomożemy zadbać o bezpieczeństwo podmiotu w przypadku wykrycia ewentualnych błędów i nieprawidłowości.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Nasi eksperci odpowiedzą na każde Państwa pytanie oraz przedstawią szczegóły oferty.
Oddzwonimy
Zamów rozmowę!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.