Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe świadczone przez IN-NOVA to profesjonalne usługi, które obejmują aspekty działalności gospodarczej. Swoje usługi kierujemy również do osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

Oferujemy pomoc w przygotowaniu oraz złożeniu nowego pliku JPK_VDEK.
Zainteresowanych prosimy o kontakt:

tel: +12 378 34 20, +22 205 07 98
sms:600 706 155
e-mail: spolki@in-nova.pl


Jesteśmy biurem, które znajduje się w rejestrze Krajowej Izby Doradców Podatkowych jako podmiot uprawniony do udzielania porad podatkowych.

Opis usługi

Dlaczego warto nam zaufać?
Od wielu lat świadczymy usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Pragniemy zaznaczyć, że nasze grono ekspertów podatkowych składa się z doświadczonych osób, które każdego dnia aktualizują swoją wiedzę na temat obowiązującego prawa podatkowego. Pozwala do na dobór najkorzystniejszego rozwiązania zmierzającego do bezpiecznej optymalizacji podatkowej.
Zakres naszych usług
W zakres usług doradztwa podatkowego wchodzą:
- bieżące doradztwo podatkowe
- analiza podatkowa umów i projektów
- sporządzanie wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych
- sporządzanie opinii prawnopodatkowych
- reprezentacja przed organami podatkowymi
- obsługa kontroli podatkowych
- sporządzanie skarg, zażaleń,
- sporządzanie zeznań rocznych, deklaracji podatkowych.
Koszt usługi
Nasze biuro rachunkowe stara się pomóc klientów w najkorzystniejszy możliwy sposób w oparciu o przepisy prawa podatkowego. Cena usługi uzależniona jest od zakresu konsultacji podatkowej, dlatego staramy się indywidualnie wyceniać porady dla naszych klientów.

Warto wiedzieć

Dostępne formy współpracy
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy klienci mają możliwość osobistego spotkania z naszymi specjalistami podatkowymi. Z tego powodu konsultacje w naszym biurze odbywają się telefonicznie(rozmowa z naszym specjalistom), stacjonarnie (na spotkaniu w biurze), e-mailowo (korespondencja z naszym ekspertem), za pośrednictwem Skype (połączenie się w wybranym terminie z doradcą podatkowym).
Czy można skorzystać z jednorazowej porady bez nawiązania stałej współpracy?
Klienci naszego biura rachunkowego w cenie usługi mają szeroki zakres usług podatkowych. Pragniemy zaznaczyć, że oferujemy również usługi podatkowe dla osób, które nie chcą nawiązać z nami stałej współpracy w zakresie księgowości. Konsultacja podatkowa wyceniana jest indywidualnie przez naszego doradcę po zapoznaniu się z zakresem porady.
Wyprowadzenie zaległości podatkowych
Klienci naszego biura otrzymują kompleksową pomoc w przypadku wystąpienia zaległości podatkowych. Na życzenie klienta przeprowadzimy kontrolę prowadzonej dokumentacji księgowej oraz pomożemy zadbać o bezpieczeństwo podmiotu w przypadku wykrycia ewentualnych błędów i nieprawidłowości.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Nasi eksperci odpowiedzą na każde Państwa pytanie oraz przedstawią szczegóły oferty.
Zadzwoń