Programy dla firm

doradztwo podatkowe

Programy dla firm

Firma IN-NOVA zajmuje się tworzeniem nowoczesnego oprogramowania, mającego na celu ułatwienie prowadzenia przedsiębiorstwa oraz zapewnienie oszczędności czasu właścicielowi.
W czasie naszej wieloletniej działalności projektowanie i tworzenie programów dla firm ze zwykłej pracy przekształciło się w głęboką pasję, którą bez przerwy rozwijamy. Ciężko pracujemy, aby sprostać wszystkim Państwa wymogom oraz oferować usługi na najwyższym poziomie. Największym potwierdzaniem naszej jakości oraz efektywności jest grono zadowolonych i lojalnych klientów, którzy są dla nas równocześnie wynagrodzeniem za naszą działalność.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
tel. +12 378 92 93
e-mail: aplikacje@in-nova.pl

Tworzenie oprogramowania

Oprogramowania
Jako firma doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde przedsiębiorstwo funkcjonuje zupełnie inaczej, posiada inne potrzeby, zupełnie odmienny charakter i nie powinno się ich uogólniać. Dlatego też oferujemy tworzenie oprogramowań dostosowanych do konkretnych potrzeb i warunków w jakich działa Państwa biznes.
Opierając się na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować, że stworzone przez nas struktury będą idealnie współgrać ze środowiskiem firmy. Ponadto gwarantujemy pełną elastyczność, dzięki którym będą Państwo mogli ingerować w nasz proces twórczy, a my stworzyć oprogramowanie jeszcze bardziej funkcjonalne.
Aplikacje mobilne
Jest to rodzaj oprogramowania mający na celu w jak największym stopniu ułatwić prowadzenie biznesu przy użyciu niewielkich urządzeń przenośnych takich jak telefon komórkowy, tablet, smartfon. Pozwala ono między innymi na wykonywanie przelewów, zakupów oraz dostęp do serwerów firmowych. Większość właścicieli firm, bez względu na wielkość ich działalności, nie wyobraża sobie prowadzenia biznesu bez tego rodzaju oprogramowania.
Jednak aby poprawnie spełniało swoje funkcje konieczne jest dostosowanie go do indywidualnych cech użytkownika. Dlatego też nasza firma oferuje fachowe wykonywanie aplikacji mobilnych dopasowanych do konkretnych potrzeb nabywcy.
Aplikacje w chmurze
To rodzaj oprogramowania, które gwarantuje dostęp do wszystkich zasobów i programów z każdego miejsca na świecie. Jedyne co jest niezbędne to dostęp do Internetu, ponieważ nasze zasoby i całe oprogramowanie niezbędne do otworzenia ich przechowywane jest w pamięci wirtualnych serwerów.
Pozwala użytkownikom również na odnalezienie sklepu, przeglądanie i współdzielenie dokumentów oraz planowania harmonogramów.
Jako specjaliści w tym zakresie oferujemy tworzenie dedykowanych aplikacji działających w tej technologi. Dzięki temu zachowają Państwo pełną niezależność między innymi od lokalizacji czy też parametrów i struktury sprzętu.

Współpraca

O Nas
Działamy na rynku od wielu lat, starając się nigdy nie zawodzić Państwa oczekiwań. Z tego też powodu nie przestajemy się rozwijać i uzupełniać oferty o najnowsze technologie. Nasze koncepcje realizujemy analizując każde zlecenie indywidualnie. Technika i narzędzia, których używamy uzależnione są od charakteru i cech Państwa biznesu. Charakteryzujemy się wprowadzaniem w nasze projekty pomysłowych i innowacyjnych metod.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Mogą brać Państwo czynny udział w realizacji poprzez zgłaszanie uwag bądź też przedstawianie swoich pomysłów i wymagań.
Jak działamy
Działanie naszej firmy opieramy przede wszystkim na doświadczeniu, które zdobyliśmy w czasie tworzenia wielu projektów.
Podstawą prawidłowo prowadzonej współpracy jest dla nas poprawne rozpoznanie potrzeb klienta oraz zapoznanie się z jego wymaganiami.
Nie kierujemy się schematami, każdy klient ma inny cel, co jest dla nas równoznaczne z potrzebą stworzenia czegoś nowego, dostosowanego tylko do niego i jego przedsiębiorstwa.
Chętnie angażujemy do współpracy klienta, poprzez zatwierdzenie projektów, gdyż daje to możliwość stworzenia bardziej funkcjonalnego oprogramowania.
Dlaczego warto
Odpowiednio zaprojektowane i stworzone oprogramowanie może w znacznym stopniu ułatwić prowadzenie przedsiębiorstwa oraz pomoże zaoszczędzić sporo czasu. Niepoprawny system jest jednak w stanie zrujnować coś nad czym firma pracowała czasem nawet latami. Dlatego też warto zaufać specjalistom i to im pozwolić zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo. Warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i kreatywnych pomysłów, które pozwolą zoptymalizować firmę. Od wielu lat jesteśmy darzeni wielkim zaufaniem ze strony naszych klientów, przez co możemy zagwarantować Państwu pełen profesjonalizm i fachowość swoich usług. Oferujemy optymalne wykorzystanie technologii w celu ułatwienia Państwu życia.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Nasi eksperci odpowiedzą na każde Państwa pytanie oraz przedstawią szczegóły oferty.
Oddzwonimy
Zamów rozmowę!
Chcesz żebyśmy zadzwonili do Ciebie?
Podaj nam swój numer telefonu, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.