Wirtualne biuro w Krakowie

WIRTUALNE BIURO

Poczta + Faks

Usługa daje Klientowi możliwość posługiwania się wybranym adresem jako adresem korespondencyjnym, bez opcji używania adresu jako siedziby rejestracyjnej dla firmy. W skład usługi wchodzą również: odbiór poczty oraz informowanie o tym Klienta, przekazywanie poczty, skanowanie i przekazywanie poczty na wskazany e-mail (10 stron w cenie), korzystanie z faksu wspólnego (10 stron w cenie).

Adres + Poczta + Faks

Usługa daje Klientowi możliwość posługiwania się wybranym adresem jako adresem firmowym oraz rejestracyjnym siedziby. W skład usługi wchodzą również: odbiór poczty wraz z przekazaniem Klientowi informacji na jej temat, przekazywanie poczty, skanowanie i przekazywanie poczty na wskazany e-mail (10 stron w cenie), a także korzystanie z wspólnego faksu (10 stron w cenie).

Wirtualny Sekretariat

Usługa daje Klientowi możliwość posługiwania się wybranym adresem jako adresem firmowym oraz rejestracyjnym siedziby. W skład usługi wchodzą również: odbiór poczty wraz z przekazaniem Klientowi informacji na jej temat, przekazywanie poczty, skanowanie i przekazywanie poczty na wskazany e-mail (10 stron w cenie), korzystanie z indywidualnego numeru faksu oraz przekazywanie faksów na wskazany e-mail (bez ograniczeń). Dodatkowo oferujemy 200 minut rozmów z indywidualnego numeru stacjonarnego.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

tel. +12 378 34 20,
tel. +22 205 07 98
e-mail: wirtualnebiuro@in-nova.pl

PAKIET

Adres korespondencyjny
Odbiór i informowanie o poczcie
Przekazywanie poczty
Skanowanie poczty i przekazywanie na e-mail
Wspólny faks i przekazywanie na e-mail
Siedziba statutowa firmy
Własny numer telefonu stacjonarnego
Własny numer faks
Cena miesięczna - płatność za 1 miesiąc
Cena miesięczna - płatność za 6 miesięcy
Cena miesięczna - płatność za 12 miesięcy

POCZTA + FAKS

TAK
TAK
TAK
TAK
TAK
---
---
---
149 PLN
119 PLN
79 PLN

WIRTUALNY SEKRETARIAT

TAK
TAK
TAK
TAK
TAK
TAK
TAK
TAK
299 PLN
249 PLN
199 PLN
* Pakiet najczęściej wybierany przez naszych Klientów.

Usługa, którą jest wirtualne biuro, dopiero w ostatnim czasie zaczęła zdobywać swoją popularność i przyciągać rzesze fanów, którzy zafascynowani możliwością zaoszczędzenia pieniędzy z tytułu wynajmu i utrzymania powierzchni biurowej, wybierają profesjonalne firmy, którym powierzają sprawy swojego biura. Nie bez powodu mówi się, że biuro jest centrum każdego przedsiębiorstwa. Nasza firma pragnie zapewnić swoim Klientom wszystko to, co najlepsze i zgodne z najwyższymi standardami, w swojej ofercie zamieściła trzy pakiety: POCZTA + FAKS, ADRES + POCZTA + FAKS, a także WIRTUALNY SEKRETARIAT. Zdajemy sobie sprawę, że każdy przedsiębiorca ma swoje konkretne potrzeby i wymagania co do oferty, którą chciałby zastosować w prowadzonej przez siebie firmie. Właśnie w tym celu umożliwiamy skorzystanie z usług dodatkowych, które można dołączyć do każdego przedstawionego powyżej pakietu i czerpać liczne korzyści z tym związane. Wirtualne biuro powszechnie uznawane jest za najlepszy sposób na to, aby zdobyć prestiż dla firmy. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu.

DODATKOWE USŁUGI

Skanowanie i przekazywanie korespondencji na e-mail (10 stron w cenie pakietu)
Drukowanie dokumentów
Wysyłanie listu kurierem (nie wliczając opłaty kurierskiej)
Dodatkowe przekierowanie poczty (nie wliczając kosztów wysyłki)
Wysyłanie paczki pocztą lub kurierem (nie wliczając kosztów wysyłki)
Obsługa faksu - wspólny numer (10 stron w cenie pakietu)
Obsługa własnego numeru - przekierowania poza pakietem

CENA

0,50 zł / strona
0,50 zł / strona
5,00 zł / sztuka
5,00 zł / sztuka
10,00 zł / sztuka
1,00 zł / sztuka
0,50 zł / minuta
Zadzwoń